Lázeňské pobyty

Lázeňské pobyty – nechte se hýčkat

Máte zdravotní problémy, nebo si jen chcete odpočinout? Přemýšleli jste o lázních? Co kdybyste vyzkoušeli lázeňské pobyty a nechali se hýčkat lázeňskými procedurami? Jen si to představte, ubytování v lázeňském hotelu, každý den můžete absolvovat různé procedury, které Vám osvěží tělo i ducha a pomohou Vám odpočinout si.

Lázeňské pobyty - pro turisty

Lázeňské pobyty to nejsou jen procedury a masáže. To jsou také procházky po krásách lázeňských měst, návštěva starobylých kolonád, ochutnávka léčivých pramenů či prohlídka zajímavostí, které má téměř každé lázeňské město v Čechách. Přiznejte se, kolik z Vás vidělo na vlastní oči Karlovarské vřídlo či dokonce ochutnalo vřídelní vodu?

Lázeňské pobyty pro dva

Pryč jsou časy, kdy lázně byla otázka jednoho z partnerů. Dnes můžete na lázeňský pobyt vyrazit ve dvou a užít si nejen společné procedury, ale i společné romantické procházky a návštěvy pamětihodností. Proč by měl jeden z partnerů zůstat doma?

Prožijte tu pravou romantiku s lázeňským pobytem pro dva.

Lokalita

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Pomocí mapy můžete vybrat regiony,
o které máte zájem

Vyberte si datum příjezdu

Zvolte si počet nocí

Filtru odpovídá pobytů Filtru odpovídá pobyt Filtru odpovídají pobyty Filtru odpovídá pobytů
Zobrazit