Hledání

 • Musite vybrat oblast nebo hotel!
 • V každém pokoji musí být min. 1 dospělá osoba!

Legenda

 • Doporučený hotel v oblasti
 • Hotel
 • Město
 • Hotel nabízí pobytové balíčky (po kliknutí na ikonku hotelu se zobrazí menu)

Doporučené pobyty

 1. Oslavte příchod nového roku jak se patří a přijeďte do EA Hotelu Kraskov! Těšit se můžete na luxusní ubytování, výtečnou polopenzi, neomezený vstup do wellness i fitness, ale hlavně na báječný silvestrovský večer s programem. Samozřejmostí je i lahodné půlnoční občerstvení. Prostě parádní silvestrovská oslava jak má být! Báječný silvestrovský pobyt na 3 nebo 4 noci v luxusním čtyřhvězdičkovém EA Hotelu Kraskov u Sečské přehrady. Bohatá polopenze, silvestrovský večer s programem, občerstvením i půlnočním ohňostrojem. Ve skvěle vybaveném wellness si můžete dopřávat neomezenou relaxaci, stejně jako ve fitness a tělocvičně.

  Wellness pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Silvestrovské pobyty Silvestrovský pobyt s wellness na Kraskově

  Kraskov, EA Hotel Kraskov****

  12790 Kč
 2. Nečekejte až na léto a rezervujte si báječnou letní dovolenou v EA Hotelu Kraskov již nyní! Načerpáte síly ve skvělém wellness, odpočinete si v krásné přírodě, vychutnáte si výtečnou polopenzi - prostě se necháte rozmazlovat. Přijměte naše pozvání do EA Hotelu Kraskov u Sečské přehrady a prožijte zde kouzelný letní pobyt. Jedinečný letní pobyt pro dva v EA Hotelu Kraskov. Skvělé ubytování na 2 až 7 nocí ve čtyřhvězdičkovém hotelu, výborná polopenze, hotelové wellness i venkovní bazén. Součástí pobytu je také prohlídka romantického zámku Žleby.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály Letní dovolená na Kraskově pro dva

  Kraskov, EA Hotel Kraskov****

  Sleva 14 %
  5490 Kč
 3. Prožijte se svou rodinou krásnou letní dovolenou u Sečské přehrady. Ubytování na 2 až 7 nocí ve čtyřhvězdičkovém EA Hotelu Kraskov Vás zaručeně potěší, stejně jako výtečná polopenze. Nezapomenutelné společné chvíle si užijete v hotelovém wellness centru i ve venkovním bazénu. Okolní nádherná příroda je jako stvořená pro výlety a sportovní aktivity. Neváhejte dlouho a rezervujte si již nyní letní pobyt v EA Hotelu Kraskov! Jedinečný rodinný pobyt pro dva dospělé a jedno dítě na 2 až 7 nocí u Sečské přehrady. Příjemné ubytování v EA Hotelu Kraskov a výborná polopenze. Čeká Vás také úžasná relaxace v hotelovém wellness a ve venkovním bazénu. Součástí pobytu je také prohlídka krásného zámku Žleby.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Rodinné pobyty Rodinná letní dovolená u Sečské přehrady

  Kraskov, EA Hotel Kraskov****

  Sleva 13 %
  6490 Kč
 4. Přijeďte prožít nejkrásnější čas roku do EA Hotelu Kraskov. Zde na Vás dýchne pravá vánoční atmosféra, plná klidu a míru. Těšit se můžete nejen na ubytování v luxusních pokojích, ale především na lahodnou slavnostní Štědrovečerní večeři s přípitkem, která navodí příjemné vánoční pocity. O Vánocích se má také odpočívat, a proto je součástí vánočního pobytu i neomezený vstup do wellness a fitness. V EA Hotelu Kraskov si splníte sen o dokonalých Vánocích. Pohádkové Vánoce pro dva v EA Hotelu Kraskov u Sečské přehrady. Ubytování v luxusním pokoji na 3 nebo 4 noci, bohatá polopenze, neomezený vstup do wellness, fitness i tělocvičny. A samozřejmě nechybí ani slavnostní Štědrovečerní večeře s přípitkem.

  Wellness pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Vánoční pobyty Krásný vánoční pobyt s wellness na Kraskově

  Kraskov, EA Hotel Kraskov****

  8890 Kč

Doporučené hotely