Hledání

 • Musite vybrat oblast nebo hotel!
 • V každém pokoji musí být min. 1 dospělá osoba!

Legenda

 • Doporučený hotel v oblasti
 • Hotel
 • Město
 • Hotel nabízí pobytové balíčky (po kliknutí na ikonku hotelu se zobrazí menu)

Popis oblasti

Toto světoznámé lázeňské centrum se nachází v západních Čechách, 120 km od Prahy.

Hlavním lákadlem lázeňských hostů je sedm kolonád a 79 minerálních pramenů, z nichž patnáct je zachyceno k pitným kůrám (Hadí, Svoboda, Libuše, Rusalka, atd.). Jedinečnou atrakcí je gejzír Vřídlo, který tryská do výše 12 metrů.

Každoročně je zde začátkem července pořádán Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.

Karlovy Vary nabízí svým hostům široké spektrum volnočasových aktivit jak v létě, tak i v zimě. Jsou zde vhodné podmínky pro cyklistiku, pěší turistiku, Nordic Walking, golf, tenis, plavání, jezdectví, adrenalinové sporty a lyžování.

Lázeňští hosté mohou obdivovat architektonické skvosty města, mezi něž bezpochyby patří sedm lázeňských kolonád. První dřevěná promenádní hala vyla vystavěna již v letech 1792 – 1793 a jednalo se o první stavbu svého druhu v Karlových Varech. Největší Mlýnská kolonáda vznikla v letech 1871 – 1881 a kryje pět pramenů. Dalšími kolonádami jsou Sadová, Tržní, Zámecká, Vřídelní, altán pramene Svoboda, altán Aloise Kleina. Kromě kolonád se v Karlových Varech nachází velké množství historických staveb. Mnohé jsou využívány k lázeňským procedurám.

Pro návštěvníky je otevřeno muzeum Karlovy Vary, návštěvnické centrum sklárny Moser, galerie umění a  Jan Becher Muzeum.

Krásné městské parky a sady slouží k procházkám a odpočinku lázeňských hostů a dodávají Karlovým Varům úžasnou atmosféru.

V okolí města se nachází zajímavé turistické cíle, např. rozhledny Aberg a Diana, vyhlídky Jelení skok, Karla IV. a Tři kříže, zřícenina hradu Andělská hora, Svatošské skály (skupina žulových skal v údolí řeky Ohře), Kyselka (zde se stáčí minerální voda Mattoni), hrad Loket, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, město Cheb.

Karlovy Vary nabízejí svým hostům nejen léčivé prameny, krásné parky, zajímavou architekturu, ale také velký výběr kulturních a sportovních aktivit. 

Doporučené pobyty

 1. Chcete si dopřát skutečně krásný vánoční pobyt, plný klidu, pohody a dobrého jídla? Pak neváhejte a přijeďte do EA Hotelu Esplanade*** v Karlových Varech. Tento stylový lázeňský hotel se nachází přímo na kolonádě, takže si budete moci vychutnat jedinečnou atmosféru tohoto proslulého lázeňského centra. Připravena pro Vás bude výtečná plná penze a užívat si budete i volného vstupu do rehabilitačního bazénu. Prožijte nezapomenutelný vánoční pobyt v lázních, EA Hotel Esplanade čeká už jen na Vás! Krásný vánoční pobyt v lázních pro dva. Ubytování v lázeňském EA Hotelu Esplanade*** na 3 noci, výtečná plná penze a po celou dobu pobytu budete také mít volný vstup do rehabilitačního bazénu. Nechte se zlákat a prožijte vánoční svátky v Karlových Varech!

  Wellness pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Vánoční pobyty Vánoční pobyt pro dva v Karlových Varech

  Karlovy Vary, EA Hotel Esplanade***

  5350 Kč
 2. Prožijte Váš letošní silvestrovský pobyt skutečně stylově. Navštivte EA Hotel Esplanade*** v Karlových Varech, kde Vás zahrnou prvotřídními službami – od bohaté silvestrovské večeře až po volný vstup do rehabilitačního bazénu. Dopřejte si pro Váš pobyt jen to nejlepší - lázeňský EA Hotel Esplanade je zde jen a jen pro Vás… Jedinečný silvestrovský pobyt pro dva v Karlových Varech. Ubytování na 3 noci v lázeňském EA Hotelu Esplanade, bohatá polopenze včetně silvestrovské večeře či volný vstup do rehabilitačního bazénu. Neváhejte už ani chvilku a využijte této skvělé nabídky!

  Wellness pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Silvestrovské pobyty Silvestr v Karlových Varech v Hotelu Esplanade

  Karlovy Vary, EA Hotel Esplanade***

  6590 Kč

Doporučené hotely