Hledání

 • Musite vybrat oblast nebo hotel!
 • V každém pokoji musí být min. 1 dospělá osoba!

Legenda

 • Doporučený hotel v oblasti
 • Hotel
 • Město
 • Hotel nabízí pobytové balíčky (po kliknutí na ikonku hotelu se zobrazí menu)

Popis oblasti

Toto světoznámé lázeňské centrum se nachází v západních Čechách, 120 km od Prahy.

Hlavním lákadlem lázeňských hostů je sedm kolonád a 79 minerálních pramenů, z nichž patnáct je zachyceno k pitným kůrám (Hadí, Svoboda, Libuše, Rusalka, atd.). Jedinečnou atrakcí je gejzír Vřídlo, který tryská do výše 12 metrů.

Každoročně je zde začátkem července pořádán Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary.

Karlovy Vary nabízí svým hostům široké spektrum volnočasových aktivit jak v létě, tak i v zimě. Jsou zde vhodné podmínky pro cyklistiku, pěší turistiku, Nordic Walking, golf, tenis, plavání, jezdectví, adrenalinové sporty a lyžování.

Lázeňští hosté mohou obdivovat architektonické skvosty města, mezi něž bezpochyby patří sedm lázeňských kolonád. První dřevěná promenádní hala vyla vystavěna již v letech 1792 – 1793 a jednalo se o první stavbu svého druhu v Karlových Varech. Největší Mlýnská kolonáda vznikla v letech 1871 – 1881 a kryje pět pramenů. Dalšími kolonádami jsou Sadová, Tržní, Zámecká, Vřídelní, altán pramene Svoboda, altán Aloise Kleina. Kromě kolonád se v Karlových Varech nachází velké množství historických staveb. Mnohé jsou využívány k lázeňským procedurám.

Pro návštěvníky je otevřeno muzeum Karlovy Vary, návštěvnické centrum sklárny Moser, galerie umění a  Jan Becher Muzeum.

Krásné městské parky a sady slouží k procházkám a odpočinku lázeňských hostů a dodávají Karlovým Varům úžasnou atmosféru.

V okolí města se nachází zajímavé turistické cíle, např. rozhledny Aberg a Diana, vyhlídky Jelení skok, Karla IV. a Tři kříže, zřícenina hradu Andělská hora, Svatošské skály (skupina žulových skal v údolí řeky Ohře), Kyselka (zde se stáčí minerální voda Mattoni), hrad Loket, Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, město Cheb.

Karlovy Vary nabízejí svým hostům nejen léčivé prameny, krásné parky, zajímavou architekturu, ale také velký výběr kulturních a sportovních aktivit. 

Doporučené pobyty

 1. Navštivte čtyřhvězdičkový hotel Růže v Karlových Varech. Těšit se můžete na komfortní ubytování v hotelu, který se nachází v samém srdci tohoto proslulého lázeňského města. Připravena je pro Vás chutná polopenze, welcome drink a nechybí ani pozvání na kávu a zákusek v restauraci hotelu Růže. Odpočívat budete moci při blahodárných wellness procedurách. Wellness pobyt pro dva na 2 noci v hotelu Růže****. Ubytování v komfortním hotelu v centru lázeňského města, výborná polopenze či welcome drink. Odpočinek při báječných wellness procedurách.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály Wellness pobyt s polopenzí v hotelu Růže v Karlových Varech

  Karlovy Vary, Hotel Růže****

  7000 Kč
 2. Dopřejte si s partnerem relaxační wellness pobyt v hotelu Malta****. Těšit se můžete na komfortní ubytování v srdci nádherného lázeňského města a nebude chybět ani chutná polopenze. Potřebujete se zbavit každodenního stresu a napětí? Užijte si blahodárné wellness procedury. Relaxační pobyt pro dva v hotelu Malta**** v Karlových Varech. Ubytování v elegantním hotelu na 2 noci, výtečná polopenze a welcome drink. Chvíle úžasného odpočinku na Vás čekají při wellness procedurách.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály Wellness pobyt s polopenzí v hotelu Malta v Karlových Varech

  Karlovy Vary, Hotel Malta****

  7000 Kč

Doporučené hotely