Hledání

 • Musite vybrat oblast nebo hotel!
 • V každém pokoji musí být min. 1 dospělá osoba!

Legenda

 • Doporučený hotel v oblasti
 • Hotel
 • Město
 • Hotel nabízí pobytové balíčky (po kliknutí na ikonku hotelu se zobrazí menu)

Doporučené pobyty

 1. Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu. Wellness pobyt pro dva na jižní Moravě. Ubytování na 2 noci ve čtyřhvězdičkovém Amande Wine Wellness Hotelu, výtečné snídaně, masáž dle vašeho výběru ve Wine Wellness a vstup do Saunového světa Wine Wellness.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče, Amande Wine Wellness Hotel****

  4980 Kč
 2. Dopřejte si příjemný odpočinkový pobyt v krásné jihomoravské metropoli. V Avanti Hotelu**** si budete užívat pohodlné ubytování, chutnou a bohatou polopenzi i relaxaci v hotelovém wellness. Dvě hodiny se můžete skvěle bavit při bowlingu nebo odpočívat v privátním wellness – výběr je jen na Vás. V Brně si zaručeně najdete zábavu podle svých představ. Relaxační pobyt pro dva na dvě noci v Brně. Ubytování v oblíbeném čtyřhvězdičkovém hotelu, bohaté snídaně a večeře. Zvolit si můžete buď dvě hodiny bowlingu, nebo odpočinek v privátním wellness. Přijměte naše pozvání do Avanti Hotelu**** a prožijte zde příjemnou a klidnou dovolenou.

  Wellness pobyty  |  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály Romantický pobyt v Brně s polopenzí

  Brno, Hotel Avanti****

  5090 Kč
 3. Moravský kras je ideálním místem pro strávení příjemného pobytu. Tak dlouho neváhejte a přijeďte i Vy. Připraveno je pro Vás krásné ubytování na 2 nebo 3 noci v oblíbeném hotelu Skalní mlýn***, chutná polopenze a další bonusy v podobě jízdenky na vláček a lanovku, slevy na zapůjčení koloběžek či slevy na finskou saunu. Malebná krajina, přátelská atmosféra a nezapomenutelné společné výlety – to je přeci ta nejlepší dovolená. Výjimečný pobyt pro dva v hotelu Skalní mlýn***. Ubytování dle Vašeho výběru na 2 nebo 3 noci, výtečná polopenze, výlety do jeskyní Moravského krasu, zapůjčení holí na Nordic walking – prostě vše, co patří ke skvělé dovolené.

  Víkendové pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Relaxační pobyty Pobyt na 2 nebo 3 noci v Hotelu Skalní mlýn v Moravském krasu

  Blansko, Hotel Skalní mlýn***

  Zaplatím až v hotelu
  4030 Kč
 4. Chcete okouzlit svou drahou polovičku a zahrnout ji špičkovými službami a pohodlím, které si zaslouží? Překvapte ji luxusním silvestrovským pobytem v Amande Wine Wellness Hotelu. Pobyt plný báječného odpočinku, relaxace ve wellness a výborného jídla - tomu nelze odolat. Neváhejte a navštivte Amande Wine Wellness Hotel****. Dokonalý silvestrovský pobyt pro dva. Ubytování na 3 noci v komfortním čtyřhvězdičkovém Amande Wine Wellness Hotelu, výtečná kuchyně a chybět nebudou ani silvestrovské speciality – bohatý raut, přípitek a ohňostroj. Jedinečný odpočinek si užijete v Saunovém světě.

  Wellness pobyty  |  Pobyty pro dva - lépe než slevové portály  |  Silvestrovské pobyty Silvestrovský pobyt v Amande Wine Wellness Hotelu

  Hustopeče, Amande Wine Wellness Hotel****

  10990 Kč

Doporučené hotely