Víkendové pobyty

Víkendový pobyt pro 2 – kam na víkend

Ubíjí Vás každodenní rutina? Nevíte kam na tento víkend? Chcete si odpočinout na víkend, ale nemáte času nazbyt? Pak jsou víkendové pobyty pro dva to pravé pro Vás. Můžete si vybrat z nabídky našich bezva víkendových pobytů pro dva po celé České republice a prožít báječný víkend. Váš partner jistě ocení, pokud prožijete víkendovou pohodu mimo Vaši všední realitu. Překvapte tedy Vaši drahou polovičku a prožijte společně víkendový pobyt, který Vás alespoň na pár dní vytrhne z každodenních povinností. Poradíme vám kam na víkend.

Víkendové pobyty pro dva – nechte se hýčkat

Víkendové pobyty jsou spojeny především s relaxačními procedurami. Nechte odpočinout Vaše namáhané tělo i mysl a nechte se hýčkat při masážích a jiných úžasných wellness procedurách. I obyčejná víkendová procházka malebnou krajinou dokáže s Vaším tělem zázraky a Vy budete opět připraveni na stresy pracovních dní. Víkendový pobyt pro dva Vám nezaberou tolik času jako běžná dovolená, ale je dostatečně dlouhý na to, abyste si mohli skvěle odpočinout a v klidu relaxovat. Víkendové pobyty pro dva vás zaručeně vytáhnou z nudy.

Víkendové pobyty pro dva – kouzlo společných chvil

Potřebuje Váš vztah oživit nebo spolu chcete prožít krásné romantické chvilky? Vždyť co prospěje vztahu více, než báječný víkend plný pohody a lásky ve dvou. Svěřte se do péče profesionálů a nechte se rozmazlovat nejrůznějšími masážemi, koupelemi nebo zábaly. K tomu, abyste si příjemně odpočinuli a opět byli plní energie, stačí strávit krásný víkendový pobyt pro dva v některém z hotelů, které jsou Vám k dispozici. S našimi víkendovými pobyty najdete cestu z nudy ve Vašem vztahu.

Víkend plný romantiky a odpočinku můžete prožít již nyní!

Lokalita

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Pomocí mapy můžete vybrat regiony,
o které máte zájem

Vyberte si datum příjezdu

Zvolte si počet nocí

Filtru odpovídá pobytů Filtru odpovídá pobyt Filtru odpovídají pobyty Filtru odpovídá pobytů
Zobrazit

Pro datum příjezdu 21.11.2040 nebyl nalezen žádný volný pobyt. Nabízené pobyty jsou zobrazeny bez omezení data příjezdu.