Pobyty pro dva - lépe než slevové portály

Hledáte pobyty pro dva na slevových portálech? U nás pobyty pro dva nabízíme online!

Nejen slevové portály nabízí pobyty pro dva. Navíc slevové portály nabízejí pobyty pro dva jen krátkodobě. V ČR nabízíme pobyty pro dva dlouhodobě. Neřekne vám slevový portál kdy je v hotelu volno a kdy můžete na pobyt pro dva přijet? U nás předem víte, kdy je v hotelu volno a nemusíte termín pobytu pro dva ověřovat přímo u hotelu. Rezervujete konkrétní termín! Narozdíl od slevových portálů, pobyty pro dva platíte přímo hotelu, nikoliv nám. Ve vybraných hotelech máte možnost zaplatit až při příjezdu na hotel! To vše jsou výhody proti klasickým slevovým portálům.

Pobyty pro dva – poznejte naši zem

Naše pobyty pro dva vás zavedou do různých koutů naší republiky. Můžete poznávat různá místa a aktivně odpočívat při procházkách naší přírodou nebo při různých sportovně - turistických aktivitách. Naše země je přece krásná, tak proč ji více nepoznat? Pobyty pro dva můžete absolvovat na horách, u jezera či bazénu, nebo třeba poznáváním památek České republiky. Pobyty pro dva nenabízejí jen slevové protály, nabízíme je i my.

Pobyty pro dva – překvapte partnera

Pobyty pro dva jsou to pravé, čím můžete překvapit vašeho partnera a strávit s ním příjemné romantické chvilky. Naše pobyty pro dva vás zavedou do hotelů a prostředí, které si opravdu užijete. Rezervujte si, narozdíl od slevových portálů, konkrétní termín pobytu pro dva pohodlně a rychle.

Pobyty pro dva – načerpejte novou energii

Chcete si odpočinout a načerpat nové síly? Pak jsou pobyty pro dva to pravé pro vás. Můžete si vybrat z nabídky našich pobytů pro dva po celé České republice. Pobyty pro dva vám dodají novou energii.

Lokalita

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Pomocí mapy můžete vybrat regiony,
o které máte zájem

Vyberte si datum příjezdu

Zvolte si počet nocí

Filtru odpovídá pobytů Filtru odpovídá pobyt Filtru odpovídají pobyty Filtru odpovídá pobytů
Zobrazit

Pro datum příjezdu 13.07.2024 nebyl nalezen žádný volný pobyt. Nabízené pobyty jsou zobrazeny bez omezení data příjezdu.

Doporučené pobyty