Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 21.05.2022 - 23.05.2022 (2 noci)

 1. Dopřejte si krásnou romantickou dovolenou v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připraveny je pro Vás výtečná polopenze a další bonusy. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Relaxační pobyt v Jindřichově Hradci

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  6660 Kč
 2. Sleva 21 %

  Dopřejte si krásný romantický pobyt na 2 noci v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připraveny jsou pro Vás bohaté snídaně, tříchodové večeře a nechybí ani báječná hodinka sauny jen pro Vás. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Rozmazlovací pobyt v Jindřichově Hradci

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  5850 Kč
 3. Dopřejte si krásnou týdenní dovolenou v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připravena je pro Vás výtečná polopenze a privátní vstup do sauny. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Týdenní pobyt v Jindřichově Hradci s polopenzí pro dva

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  16800 Kč
 4. Stále přemýšlíte, kde se svou drahou polovičkou prožijete nádherný relaxační pobyt? Líbilo by se Vám v krásném jihočeském městě Jindřichův Hradec? Tak přijeďte do Hotelu Concertino Zlatá Husa****! Připraveno pro Vás bude báječné ubytování, výtečná polopenze, rašelinový zábal, čokoládová masáž a blahodárná relaxace v sauně. Neváhejte dlouho a rezervujte již nyní!

  Luxusní odpočinek pro dva v Hotelu Concertino Zlatá Husa

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  7700 Kč
 5. Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu.

  Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče , Amande Wine Wellness Hotel****

  5590 Kč
 6. Přestaňte alespoň chvíli myslet na každodenní starosti a dopřejte si s partnerem krásný pobyt v Konstantinových Lázních v hotelu Jitřenka***. Užívat si budete příjemné ubytování i chutnou polopenzi. Wellness centrum v Konstantinových Lázních je tím správným místem, kde načerpáte nové síly a energii. Rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby jsou v hotelu Jitřenka samozřejmostí.

  Skvělý wellness pobyt v Hotelu Jitřenka

  Konstantinovy Lázně , Hotel Jitřenka***

  5300 Kč