Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 29.07.2021 - 31.07.2021 (2 noci)

 1. Překvapte svou milovanou polovičku nádherně romantickým pobytem. Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Tvrz Orlice, který je součástí komplexu budov středověké tvrze. A těšit se můžete na samou romantiku i na privátní relaxaci ve wellness centru. K tomu krásná okolní příroda, památky, sportovní aktivity. Prožijte nezapomenutelné společné okamžiky v Hotelu Tvrz Orlice!

  Romantický pobyt s privátním wellness v Tvrzi Orlice

  Letohrad , Hotel Tvrz Orlice****

  6490 Kč
 2. Přestaňte alespoň chvíli myslet na každodenní starosti a dopřejte si s partnerem krásný pobyt v Konstantinových Lázních v hotelu Jitřenka***. Užívat si budete příjemné ubytování i chutnou polopenzi. Wellness centrum v Konstantinových Lázních je tím správným místem, kde načerpáte nové síly a energii. Rodinná atmosféra, přátelské prostředí a kvalitní služby jsou v hotelu Jitřenka samozřejmostí.

  Skvělý wellness pobyt v Hotelu Jitřenka

  Konstantinovy Lázně , Hotel Jitřenka***

  4600 Kč
 3. Navštivte čtyřhvězdičkový hotel Růže v Karlových Varech. Těšit se můžete na komfortní ubytování v hotelu, který se nachází v samém srdci tohoto proslulého lázeňského města. Připravena je pro Vás chutná polopenze, welcome drink a nechybí ani pozvání na kávu a zákusek v restauraci hotelu Růže. Odpočívat budete moci při blahodárných wellness procedurách.

  Wellness pobyt s polopenzí v hotelu Růže v Karlových Varech

  Karlovy Vary , Hotel Růže****

  4400 Kč
 4. Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu.

  Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče , Amande Wine Wellness Hotel****

  4990 Kč