Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 21.10.2021 - 23.10.2021 (2 noci)

 1. Překvapte svou milovanou polovičku nádherně romantickým pobytem. Ubytováni budete ve čtyřhvězdičkovém hotelu Tvrz Orlice, který je součástí komplexu budov středověké tvrze. A těšit se můžete na samou romantiku i na privátní relaxaci ve wellness centru. K tomu krásná okolní příroda, památky, sportovní aktivity. Prožijte nezapomenutelné společné okamžiky v Hotelu Tvrz Orlice!

  Romantický pobyt s privátním wellness v Tvrzi Orlice

  Letohrad , Hotel Tvrz Orlice****

  6490 Kč
 2. Dopřejte si krásnou týdenní dovolenou v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připravena je pro Vás výtečná polopenze a privátní vstup do sauny. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Týdenní pobyt v Jindřichově Hradci s polopenzí pro dva

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  16800 Kč
 3. Sleva 21 %

  Dopřejte si krásnou romantickou dovolenou v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připraveny je pro Vás výtečná polopenze a další bonusy. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Relaxační pobyt v Jindřichově Hradci

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  5850 Kč
 4. Stále přemýšlíte, kde se svou drahou polovičkou prožijete nádherný relaxační pobyt? Líbilo by se Vám v krásném jihočeském městě Jindřichův Hradec? Tak přijeďte do Hotelu Concertino Zlatá Husa****! Připraveno pro Vás bude báječné ubytování, výtečná polopenze, rašelinový zábal, čokoládová masáž a blahodárná relaxace v sauně. Neváhejte dlouho a rezervujte již nyní!

  Luxusní odpočinek pro dva v Hotelu Concertino Zlatá Husa

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  7700 Kč
 5. Sleva 20 %

  Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu.

  Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče , Amande Wine Wellness Hotel****

  3992 Kč