Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 16.10.2018 - 18.10.2018 (2 noci)

 1. Sleva 15 %

  Dopřejte si pár dní jen pro sebe a pozvěte svou drahou polovičku na báječnou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Krásně si odpočinete v nadstandardních pokojích, ochutnáte šálek exkluzivní kávy značky Grand Luxury s domácím zákuskem a na každý večer je pro Vás připravena výjimečná pětichodová degustační večeře. Pobyt v Grand Luxury Hotelu*** si zaručeně zamilujete!

  Gurmánský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5100 Kč
 2. Sleva 9 %

  Pokud chcete své milované polovičce vyrazit dech, vezměte ji na dokonalou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Tento hotel je ideálním místem pro strávení krásné romantické dovolené. Nechte se rozmazlovat luxusním ubytováním, bohatými snídaněmi servírovanými do Vašeho pokoje i báječnou večerní hostinou. A protože se jedná o skutečně špičkový pobyt, relaxační alpha masáž si můžete užívat přímo v soukromí Vašeho pokoje. Prožijte v Grand Luxury Hotelu to, o čem jiní jen sní …

  Královský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5500 Kč
 3. Sleva 8 %

  Přijměte pozvání do jedinečného Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Zde, obklopeni atmosférou klidu a pohody, se můžete věnovat relaxaci, nechat se hýčkat při masáži a vychutnávat výtečné pokrmy připravované s ohledem na Váš zdravotní stav. Malebná krajina v okolí hotelu nabízí nespočet zajímavých míst pro výlety i sportovní zážitky. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu!

  Odpočinkový pobyt pro seniory 55+ v Podkrkonoší pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5000 Kč
 4. Toužíte po klidné a pohodové dovolené? Chcete si se svým partnerem užít blahodárnou relaxaci v krásném hotelovém wellness? Tak dlouho neváhejte a navštivte jedinečný Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI. Zde si můžete vychutnat báječnou polopenzi, využívat neomezený vstup do hotelového wellness se saunou, bazénem, vířivkou a vydávat se na výlety do okolní přírody. Ideální dovolená pro milovníky odpočinku i aktivní sportovce.

  Wellness pobyt v Hotelu Grund Resort Golf & Ski pro dva

  Mladé Buky , Grund Resort Golf and Ski****

  6800 Kč
 5. Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu.

  Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče , Amande Wine Wellness Hotel****

  4980 Kč