Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 02.10.2022 - 04.10.2022 (2 noci)

 1. Toužíte po skutečně pohádkové dovolené? Chcete si pořádně odpočinout a nechat se hýčkat při wellness procedurách? V Amande Wine Wellness Hotelu**** stačí prožít pouhé tři dny a jako mávnutím kouzelného proutku se budete opět cítit skvěle. Těšit se můžete na komfortní ubytování, výborné snídaně a samozřejmě na vstup do Saunového světa Wine Wellness. I výlety a procházky zdejší jedinečnou krajinou přispějí k Vaší celkové pohodě. Tak už na nic nečekejte a vydejte se na cestu do Amande Wine Wellness Hotelu.

  Wellness pobyt jako víno

  Hustopeče , Amande Wine Wellness Hotel****

  5590 Kč
 2. Navštivte čtyřhvězdičkový hotel Růže v Karlových Varech. Těšit se můžete na komfortní ubytování v hotelu, který se nachází v samém srdci tohoto proslulého lázeňského města. Připravena je pro Vás chutná polopenze, welcome drink a nechybí ani pozvání na kávu a zákusek v restauraci hotelu Růže. Odpočívat budete moci při blahodárných wellness procedurách.

  Wellness pobyt s polopenzí v hotelu Růže v Karlových Varech

  Karlovy Vary , Hotel Růže****

  7000 Kč
 3. Sleva 11 %

  Letní prázdniny se už rychle blíží a Vy stále ještě nemáte vybraný dokonalý pobyt? Tak už nic nehledejte a rezervujte si letní dovolenou v Krkonoších! S komfortním ubytováním v Hotelu Aqua Park Špindlerův Mlýn*** budete jistě spokojeni, stejně tak i s bohatou polopenzí a relaxací v aquaparku. Přijeďte v létě odpočívat do Krkonoš!

  Letní prázdniny v hotelu Aqua Park Špindlerův Mlýn

  Špindlerův Mlýn , Aqua Park Špindlerův Mlýn***

  18400 Kč