Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 18.02.2019 - 20.02.2019 (2 noci)

 1. Sleva 15 %

  Dopřejte si pár dní jen pro sebe a pozvěte svou drahou polovičku na báječnou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Krásně si odpočinete v nadstandardních pokojích, ochutnáte šálek exkluzivní kávy značky Grand Luxury s domácím zákuskem a na každý večer je pro Vás připravena výjimečná pětichodová degustační večeře. Pobyt v Grand Luxury Hotelu*** si zaručeně zamilujete!

  Gurmánský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5100 Kč
 2. Sleva 9 %

  Pokud chcete své milované polovičce vyrazit dech, vezměte ji na dokonalou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Tento hotel je ideálním místem pro strávení krásné romantické dovolené. Nechte se rozmazlovat luxusním ubytováním, bohatými snídaněmi servírovanými do Vašeho pokoje i báječnou večerní hostinou. A protože se jedná o skutečně špičkový pobyt, relaxační alpha masáž si můžete užívat přímo v soukromí Vašeho pokoje. Prožijte v Grand Luxury Hotelu to, o čem jiní jen sní …

  Královský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5500 Kč
 3. Sleva 8 %

  Přijměte pozvání do jedinečného Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Zde, obklopeni atmosférou klidu a pohody, se můžete věnovat relaxaci, nechat se hýčkat při masáži a vychutnávat výtečné pokrmy připravované s ohledem na Váš zdravotní stav. Malebná krajina v okolí hotelu nabízí nespočet zajímavých míst pro výlety i sportovní zážitky. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu!

  Odpočinkový pobyt pro seniory 55+ v Podkrkonoší pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5000 Kč
 4. Relaxační pobyt plný báječných wellness procedur na Vás čeká v komfortním čtyřhvězdičkovém hotelu Parkhotel Morris**** v Novém Boru. Připraveny jsou pro Vás blahodárné zábaly, koupele i privátní wellness. Nezapomněli jsme ani na bohaté snídaně a výborné večeře. Obklopte se pohodlím a prvotřídními službami a věnujte se jen bezstarostnému odpočinku a sladkému nicnedělání.

  Relaxační pobyt s wellness procedurami v Parkhotelu Morris

  Nový Bor , Parkhotel Morris Nový Bor****

  6800 Kč
 5. Dopřejte si krásnou romantickou dovolenou v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připraveny je pro Vás výtečná polopenze a další bonusy. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Relaxační pobyt v Jindřichově Hradci

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  4660 Kč
 6. Dopřejte si krásný romantický pobyt na 1 noc v Jindřichově Hradci. Ubytováni budete v komfortním čtyřhvězdičkovém Hotelu Concertino Zlatá Husa****, v samém srdci tohoto jedinečného historického města a na dosah budete mít všechny jeho pamětihodnosti, muzea i galerie. Připravena je pro Vás bohatá snídaně, tříchodová večeře a nechybí ani báječná hodinka privátní sauny jen pro Vás. Okolí města je ideální pro výlety i sportovní aktivity.

  Rozmazlovací pobyt v Jindřichově Hradci

  Jindřichův Hradec , Hotel Concertino Zlatá Husa****

  2900 Kč
 7. Chcete prožít báječnou dovolenou plnou sportovních zážitků, vynikajícího jídla a relaxace v malebné přírodě? Pak na nic už nečekejte a rezervujte si pobyt v Hotelu Akademie v Hrubé Vodě. Těšit se můžete na příjemné ubytování v komfortním hotelu, chutnou polopenzi i na poznávací výlety do krásného okolí. Nedaleko hotelu se nachází krajské město Olomouc, pohádkové hrady i zámky, ale také bobová dráha v Parku sport v Hrubé Vodě a ve Skiareálu v Hlubočkách. Přijeďte si užívat do Hotelu Akademie!

  Relaxační pobyt v Hotelu Akademie v Hrubé Vodě

  Hrubá Voda , Hotel Akademie***+

  4500 Kč