Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 18.12.2018 - 20.12.2018 (2 noci)

 1. Sleva 15 %

  Dopřejte si pár dní jen pro sebe a pozvěte svou drahou polovičku na báječnou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Krásně si odpočinete v nadstandardních pokojích, ochutnáte šálek exkluzivní kávy značky Grand Luxury s domácím zákuskem a na každý večer je pro Vás připravena výjimečná pětichodová degustační večeře. Pobyt v Grand Luxury Hotelu*** si zaručeně zamilujete!

  Gurmánský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5100 Kč
 2. Sleva 8 %

  Přijměte pozvání do jedinečného Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Zde, obklopeni atmosférou klidu a pohody, se můžete věnovat relaxaci, nechat se hýčkat při masáži a vychutnávat výtečné pokrmy připravované s ohledem na Váš zdravotní stav. Malebná krajina v okolí hotelu nabízí nespočet zajímavých míst pro výlety i sportovní zážitky. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu!

  Odpočinkový pobyt pro seniory 55+ v Podkrkonoší pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5000 Kč
 3. Sleva 9 %

  Pokud chcete své milované polovičce vyrazit dech, vezměte ji na dokonalou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Tento hotel je ideálním místem pro strávení krásné romantické dovolené. Nechte se rozmazlovat luxusním ubytováním, bohatými snídaněmi servírovanými do Vašeho pokoje i báječnou večerní hostinou. A protože se jedná o skutečně špičkový pobyt, relaxační alpha masáž si můžete užívat přímo v soukromí Vašeho pokoje. Prožijte v Grand Luxury Hotelu to, o čem jiní jen sní …

  Královský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5500 Kč
 4. Wellness procedury, výtečná polopenze, komfortní ubytování v historickém centru města Rumburk, nádherná příroda Českého Švýcarska, pestrá nabídka sportovních aktivit – pobyt, který jistě uspokojí každého. Nezmeškejte tedy jedinečnou šanci prožít prvotřídní dovolenou ve Wellness Hotelu Lužan****. Zde se budete cítit vždy skvěle, ať už dáváte přednost relaxaci ve wellness nebo máte raději nejrůznější sportovní zážitky. Wellness Hotel Lužan je tím správným místem pro všechny, kdo chtějí prožít skvělou dovolenou.

  Za relaxací a wellness do Českého Švýcarska

  Rumburk , Wellness Hotel Lužan****

  3990 Kč