Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 06.02.2023 - 08.02.2023 (2 noci)

 1. Prožijte jedinečnou dovolenou plnou romantických zážitků, odpočinku v lázních a výletů do krásné přírody Českého ráje. Bydlet budete v nádherných zámeckých pokojích a v Rajských lázních si dopřejete příjemnou relaxaci. Slavnostní večeře bude skvělou tečkou za tímto mimořádným pobytem. Rádi vás uvítáme v EA Zámeckém hotelu Hrubá Skála****.

  Zamilovaní v Ráji - 2 noci pro dva na Zámku Hrubá Skála

  Hrubá Skála , EA Zámecký Hotel Hrubá Skála****

  6490 Kč
 2. Chcete se zbavit stresu všedních dnů? Toužíte po dovolené, která vám navrátí energii a svěží vzhled? To vše vám beze zbytku splní pobyt na Zámeckém hotelu Hrubá Skála****. Po celou dobu vaší dovolené si můžete dopřávat nejrůznější wellness procedury. Pobyt v pohádkovém zámku Hrubá Skála s nádherným výhledem na panorama Českého ráje jistě nadchne každého.

  Dámská jízda na Zámku Hrubá Skála

  Hrubá Skála , EA Zámecký Hotel Hrubá Skála****

  6290 Kč
 3. Sleva 20 %

  Pozvěte svou drahou polovičku na úžasný romantický pobyt. Ubytováni budete v krásném designovém pokoji, kde na vás čeká malé překvapení. Blahodárný odpočinek na Vás čeká v hotelovém wellness centru, které bude patřit jen vám a pak můžete pokračovat romantickou večeří při svíčkách. Podlehněte jedinečnému kouzlu společných chvil a přijeďte za romantikou do EA Hotelu Kraskov!

  Romantický pobyt na Kraskově pro dva

  Kraskov , EA Hotel Kraskov****

  7032 Kč
 4. Chcete si svoji dovolenou skutečně užít? Pak je pro Vás tím pravým relaxační pobyt v EA Business Hotelu Jihlava****. Skvělé ubytování, výborná kuchyně, masáž dle Vašeho výběru, vstup do aquaparku nebo jihlavské ZOO, jedinečné památky i krásná příroda… a to samozřejmě není ještě vše, na co se můžete těšit. Ale to zjistíte sami, pokud si dopřejete dovolenou v EA Business Hotelu Jihlava.

  Relaxační pobyt s masáží v Jihlavě

  Jihlava , EA Business Hotel Jihlava****

  12580 Kč
 5. Chcete si užít dovolenou na horách? Pak právě pro Vás jsme připravili tento jedinečný pobyt v šumavském EA Horském hotelu Hájenka***. Během dovolené si skvěle odpočinete, načerpáte nové síly i zasportujete. Pochutnáte si na zdejší výborné kuchyni a tělo i mysl zbavíte napětí ve wellness centru. Dopřejte si pár dní v EA Horském hotelu Hájenka a určitě se rádi opět vrátíte.

  Zimní dovolená na Šumavě s polopenzí

  Filipova Huť , EA Horský hotel Hájenka***

  11450 Kč