Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 15.08.2018 - 17.08.2018 (2 noci)

 1. Sleva 15 %

  Dopřejte si pár dní jen pro sebe a pozvěte svou drahou polovičku na báječnou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Krásně si odpočinete v nadstandardních pokojích, ochutnáte šálek exkluzivní kávy značky Grand Luxury s domácím zákuskem a na každý večer je pro Vás připravena výjimečná pětichodová degustační večeře. Pobyt v Grand Luxury Hotelu*** si zaručeně zamilujete!

  Gurmánský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5100 Kč
 2. Sleva 9 %

  Pokud chcete své milované polovičce vyrazit dech, vezměte ji na dokonalou dovolenou do Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Tento hotel je ideálním místem pro strávení krásné romantické dovolené. Nechte se rozmazlovat luxusním ubytováním, bohatými snídaněmi servírovanými do Vašeho pokoje i báječnou večerní hostinou. A protože se jedná o skutečně špičkový pobyt, relaxační alpha masáž si můžete užívat přímo v soukromí Vašeho pokoje. Prožijte v Grand Luxury Hotelu to, o čem jiní jen sní …

  Královský pobyt v Grand Luxury Hotelu pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5500 Kč
 3. Sleva 8 %

  Přijměte pozvání do jedinečného Grand Luxury Hotelu*** v Trutnově. Zde, obklopeni atmosférou klidu a pohody, se můžete věnovat relaxaci, nechat se hýčkat při masáži a vychutnávat výtečné pokrmy připravované s ohledem na Váš zdravotní stav. Malebná krajina v okolí hotelu nabízí nespočet zajímavých míst pro výlety i sportovní zážitky. Těšíme se na Vaši brzkou návštěvu!

  Odpočinkový pobyt pro seniory 55+ v Podkrkonoší pro dva

  Trutnov , Grand Luxury Hotel***

  5000 Kč
 4. Navštivte jedinečný hotel, který Vás doslova okouzlí. A to nejen vyhlášenou kuchyní v netradiční Restauraci Skála a svou bohatou historií, ale rovněž komfortem ubytování a skvělými službami. V Hotelu Malý Pivovar se můžete těšit na báječnou pivní lázeň se zábalem, která určitě potěší nejen pány. Dokonalý zážitek z pivní lázně umocní i Klášterské pivo podávané během terapie. Nezapomenutelný večer pak můžete prožít u romantické večeře při svíčkách. Navštivte Hotel Malý Pivovar, místo, kde je historie stále živá…

  Skvělý pobyt s lázeňskou pivní kúrou na 1 nebo 2 noci

  Klášter Hradiště nad Jizerou , Hotel Malý Pivovar****

  3860 Kč
 5. Sleva 58 %

  Víte, kde si užijete skvělou dovolenou plnou úžasných wellness a balneo procedur, skvělého jídla a romantiky? Hotel Morris**** v České Lípě je tím pravým místem. Ubytováni budete v komfortních pokojích a těšit se můžete i na výtečnou polopenzi. V hotelovém wellness je pro Vás připravena pestrá nabídka blahodárných procedur, které Vám navrátí energii a svěží vzhled. Vy si přeci zasloužíte jen to nejlepší!

  Wellness pobyt pro dva v Hotelu Morris v České Lípě

  Česká Lípa , Hotel Morris ****

  4590 Kč