Nalezené pobytové balíčky podle Vašich kritérií v termínu 13.07.2024 - 15.07.2024 (2 noci)

 1. Prožijte jedinečnou dovolenou plnou romantických zážitků, odpočinku v lázních a výletů do krásné přírody Českého ráje. Bydlet budete v nádherných zámeckých pokojích a v Rajských lázních si dopřejete příjemnou relaxaci. Slavnostní večeře bude skvělou tečkou za tímto mimořádným pobytem. Rádi vás uvítáme v EA Zámeckém hotelu Hrubá Skála****.

  Zamilovaní v Ráji - 2 noci pro dva na Zámku Hrubá Skála

  Hrubá Skála , EA Zámecký Hotel Hrubá Skála****

  6990 Kč
 2. Chcete se zbavit stresu všedních dnů? Toužíte po dovolené, která vám navrátí energii a svěží vzhled? To vše vám beze zbytku splní pobyt na Zámeckém hotelu Hrubá Skála****. Po celou dobu vaší dovolené si můžete dopřávat nejrůznější wellness procedury. Pobyt v pohádkovém zámku Hrubá Skála s nádherným výhledem na panorama Českého ráje jistě nadchne každého.

  Dámská jízda na Zámku Hrubá Skála

  Hrubá Skála , EA Zámecký Hotel Hrubá Skála****

  7191 Kč
 3. Pozvěte svou drahou polovičku na úžasný romantický pobyt. Ubytováni budete v krásném designovém pokoji, kde na vás čeká malé překvapení. Blahodárný odpočinek na Vás čeká v hotelovém wellness centru, které bude patřit jen vám a pak můžete pokračovat romantickou večeří při svíčkách. Podlehněte jedinečnému kouzlu společných chvil a přijeďte za romantikou do EA Hotelu Kraskov!

  Romantický pobyt na Kraskově pro dva

  Kraskov , EA Hotel Kraskov****

  8790 Kč
 4. Chcete si svoji dovolenou skutečně užít? Pak je pro Vás tím pravým relaxační pobyt v EA Business Hotelu Jihlava****. Skvělé ubytování, výborná kuchyně, masáž dle Vašeho výběru, vstup do aquaparku nebo jihlavské ZOO, jedinečné památky i krásná příroda… a to samozřejmě není ještě vše, na co se můžete těšit. Ale to zjistíte sami, pokud si dopřejete dovolenou v EA Business Hotelu Jihlava.

  Relaxační pobyt s masáží v Jihlavě

  Jihlava , EA Business Hotel Jihlava****

  12580 Kč
 5. Užijte si nádherné léto na Šumavě a přijeďte si odpočinout i zasportovat do EA Hotelu Lipno***. Připraveno je pro Vás ubytování v oblíbeném hotelu, který je situován v krásné přírodě v blízkosti Lipenské přehrady. Těšit se můžete na bohatou polopenzi i na množství sportovních aktivit. A navíc si odtud odvezete něco, co Vám ještě dlouho a dlouho vydrží – krásné vzpomínky na dovolenou v EA Hotelu Lipno.

  Letní týdenní dovolená u Lipna s polopenzí

  Černá v Pošumaví , EA Hotel Lipno***

  19460 Kč