Wellness pro dva

Znáte jen slevomaty na wellness pobyty? Kvalitní wellness pobyt pro dva múžete vybrat i u nás!

Znáte jen slevomaty na wellness pobyty? Narozdíl od slevomatů v ČR nabízíme wellness pobyty dlouhodobě. U nás předem víte, kdy je v hotelu volno a nemusíte termín wellness pobytu ověřovat přímo u hotelu. Neprodáváme voucher jako slevomaty, ale konkrétní termín! Slevomaty inkasují peníze, u nás platíte wellness pobyt přímo hotelu. Ve vybraných hotelech máte možnost zaplatit až při příjezdu na hotel. To vše jsou výhody proti klasickým slevomatum.

Nejsme jako slevomaty - wellness pobyty nabízíme online!

Wellness pobyty – načerpejte novou energii

Cítíte se unaveni z práce? Chcete si odpočinout a načerpat nové síly? Pak jsou wellness pobyty to pravé pro vás. Můžete si vybrat z nabídky našich wellness pobytů po celé České republice. Wellness pobyt vám dodá novou energii.

Wellness pro dva – zjistěte, co je pro vás to pravé

Naše wellness pobyty pro dva vám umožní vyzkoušet si různé procedury a zjistit tak, co je pro vaše tělo nejlepší. Změna prostředí a různé wellness procedury vás naladí na tu správnou strunu. Wellness pobyty pro dva to nejsou jenom masáže. Vašemu zdraví mohou prospět i různé pohybové aktivity, jako je nordic walking nebo Priessnitz walking. Odpočívejte aktivně a naučte se aktivně odbourávat stres s našimi wellness pobyty.

Wellness pro dva – Vaše partnerská pohoda

Wellness pobyty pro dva vám umožní nejen najít si chvilku pro sebe, ale také pro svého partnera. Některé wellness pobyty pro dva z naší nabídky dovolují absolvovat wellness procedury společně nebo dokonce v privátním prostředí či přímo na vašem pokoji. Wellness pro dva prospějí vám i vašemu partnerovi.

Lokalita

Plzeňský kraj Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecký kraj Pardubický kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Zlínský kraj Jihomoravský kraj Vysočina Jihočeský kraj Praha Středočeský kraj

Pomocí mapy můžete vybrat regiony,
o které máte zájem

Vyberte si datum příjezdu

Zvolte si počet nocí

Filtru odpovídá pobytů Filtru odpovídá pobyt Filtru odpovídají pobyty Filtru odpovídá pobytů
Zobrazit

Doporučené pobyty

Facebook